Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Egzotiškas SPA dviems

Egzotiškas SPA ritualas dviems
Tai išskirtinėje XVI a. senamiesčio dvasia alsuojančioje aplinkoje besislepianti taip pasiilgta tyla… Jėgas bei kūno harmoniją grąžinantis masažas tiesiog įsilieja į aplinkos ramybę. Kas gali būti geriau, nei kartu praleistas laikas mėgaujantis stebuklinga SPA galia...
Šį ritualą dviems sudaro: atpalaiduojamasis viso kūno masažas, egzotiška žuvelių „Garra Rufa“ SPA procedūra rankoms bei DOVANA – galvos masažas!
Unikali žuvelių procedūra abejingų nepalieka! Tai ne tik gerų emocijų šaltinis bet ir sveikatos stiprinimas. Egzotinės žuvelės švelniai ir maloniai kutendamos nuvalo odą, atlieka mikromasažą, stimuliuoja akupunktūrinius taškus, padeda atsipalaiduoti bei patirti naujų pojūčių. Procedūros trukmė – 15 min.

Atpalaiduojamasis viso kūno masažas atliekamas dviems asmenims vienu metu – grąžins sielos pusiausvyrą, leis pakilti virš kasdienybės rūpesčių, pajusti vidinę harmoniją. Oda taps elastinga ir švelni it šilkas, kūnas spindės o siela – dainuos. Procedūros trukmė – 60 min.

P. S. Jūsų laukia puiki dovana – galvos masažas! 

Šis masažas yra maloni ir raminanti procedūra, kuri padeda užmiršti rūpesčius, sumažinti įtampą ir pašalinti nuovargį. Galvos masažas subalansuoja fizinę ir emocinę energiją. Procedūros trukmė – 15 min.

Tik 69 €

Dovanokite artimiems ir brangiems žmonėms kūno bei sielos harmoniją!

DESIGN BY WEB-KOMP