}

D.U.K.

 • Kokia tai procedūra? Open or Close

  Tai natūrali, pačios gamtos sukurta procedūra, kurios metu ne tik pagražinsite rankų ar kojų odą, bet ir atsipalaiduosite bei patirsite neišdildomų įspūdžių.

 • Koks tai jausmas? Open or Close

  Tai jausmas, kurio dar nesate patyrę. Dauguma mūsų klientų pirmas 30 sekundzių jaučia kutenimą, vėliau pojūčiai primena silpną kramsnojimą ir čiulpimą.

 • Kokia šios procedūros nauda? Open or Close

  Minkštesnė, švelnesnė, sveikesnė, atsigavusi oda ir šypsena Jūsu veide!

 • Ar procedūra skausminga? Open or Close

  Procedūra visiškai neskausminga ir nepavojinga: žuvelės bedantės, darbuojasi tik burna, tad joms liečiantis prie odos, juntamas lengvas kutenimas.

 • Ar procedūra higieniška? Open or Close

  Be abejo, taip!

  1. Mes naudojame galingus išorinius vandens filtrus užpildytus 4 tipų filtravimo medžiagomis. Šie filtrai geba  išfiltruoti 700 litrų per valandą vandens. Mūsų baseinėliuose yra maždaug 70ltr vandens. Tai reiškia, jog išoriniai filtrai per valandą baseinėlius išfiltruoja maždaug 10 kartų, o kol Jūs sėdite procedūros metu – visas baseinėlyje esantis vanduo išfiltruojamas mažiausiai 7 kartus. Filtrai dirba nenutrūkstamai visą parą, o per tą laiką vanduo pilnai išvalomas apie 250 kartų.
  2. Po išorinės vandens filtracijos papildomai naudojami vandens sterilizatoriai su galingomis lempomis. Jie be šalutinio poveikio sterilizuoja iki 99,9% bakterijų virusų ir grybelių vandenyje kiekvieno ciklo metu. Visi mažai tikėtini, bet teoriškai galintys atsirasti negerumai vandenyje nužudomi iki 250 kartų per parą!
  3. Be to kasdieną baseinai papildomi maždaug 20-30proc. naujo vandens. Tai reiškia, jog visas baseino vanduo pakeičiamas nauju maždaug kas tris dienas.
  4. Ir nepamirškime: geriausias lakmuso popierėlis vandens kokybei nustatyti  -  žuvelės. Jos labai jautrios bet kokioms bakterijoms, virusams ar grybeliams ir kaipmat žūtų....

 • Ką turėčiau žinoti prieš atliekant procedūras su žuvelėmis? Open or Close

  ♦ Žmonėms, sergantiems nagų, odos infekcinėmis ir grybelinėmis ligomis, turintiems atvirų žaizdų ar įdrėskimų, griežtai draudžiama atlikti žuvelių procedūrą;
  ♦ sergant diabetu ar kitomis imuninės sistemos ligomis;
  ♦ turint kraujotakos sutrikimų ir vartojant antikoaguliantus (pvz., heparin, warfarin);
  ♦ pavartojus vaistus (tepalus, tabletes) nuo odos ligų;
  ♦ pavartojus alkoholinių gėrimų;
  ♦ pavalgius daug česnako ar patiekalų, kuriuose daug česnako ir/ar kitų aštrių prieskonių;
  ♦ prieš procedūrą nusiplovus muilu ar kitomis prausimosi priemonėmis, ar išsitepus kojas kremu, ar kitomis kūno priežiūros priemonėmis;
  ♦ pasinaudojus savaiminio įdegio priemonėmis paskutines 48 val. prieš procedūrą;
  ♦ nusiskutus ar nusidepiliavus kojas paskutines 24 val. prieš procedūrą;
  ♦ vartojant bet kokias narkotines, psichotropines medžiagas, išskyrus tabaką.

 • Ar būtina iš ankstinė registracija žuvelių procedūrai? Open or Close

  Registracija būtina. 

 • Ar šią procedūrą gali atlikti vaikai? Open or Close

  Dėl žuvelių saugumo, vaikai iki 15 metų šią procedūrą gali atlikti tik prižiūrimi suaugusiojo.

 • Kokių rezultatų galima tikėtis atlikus vieną procedūrą? Open or Close

  Tai priklauso nuo procedūros ilgumo: kuo ilgiau laikysite kojas (rankas) įmerktas į baseinėlį, tuo daugiau negyvos odos bus pašalinta. Rekomenduojama atlikti kelias procedūras iš eilės, tam, kad būtų pašalinta negyva, suragėjusi oda, o po jų procedūras kartoti reguliariai viena/du kartus per mėnesį, kad butų užtikrintas nuolatinis teigiamas poveikis. Tačiau kad ir kiek laiko skirsite žuvelių procedūrai, neabejotina naudą (lengvumo jausmas, švelnesnė oda) patirsite ir trumpiausios sesijos metu.

 • Ar žuvelės maitinamos papildomai, ar jos valgo tik negyvas odos ląsteles? Open or Close

  Žuvelės, praktiškai, nevalgo negyvos odos ląstelių, todėl jos yra maitinamos žuvims skirtu maistu. Mums labai svarbu, kad žuvelės būtų sveikos ir laimingos !

DESIGN BY WEB-KOMP